Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przychodnia zdrowia przy ul. Marynarzy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotaknw



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 11:50 am    Temat postu: Przychodnia zdrowia przy ul. Marynarzy Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś coś więcej na temat przeniesienia przychodni z Marynarzy na Kazimierza Wielkiego. W Przeglądzie Lokalnym napisali że ma to być na czas remontu i że przyczynił się do tego sanepid ale chodzi mi o to co po remoncie?
Czy będą tu ci sami lekarze czy jacyś inni na drzwiach przychodni pisze że będzie przyjmować jakiś pediatra ale może ktoś wie więcej. Słyszałam też że trzeba będzie na nowo składać deklaracje. Czyli chyba będziemy chodzić na Kazimierza
_________________
dor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ul. Marynarzy nie ma Przychodni dla dzieci. Ta na WPII miesci się na ul. Dywizji Kościuszkowskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotaknw



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 14

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicole napisał:
Na ul. Marynarzy nie ma Przychodni dla dzieci. Ta na WPII miesci się na ul. Dywizji Kościuszkowskiej


nie chodzi mi o przychodnie dla dzieci tylko dla dorosłych która też została przeniesiona
_________________
dor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 6:46 pm    Temat postu: Zdrowa rodzina- tak nazywa się nowa przychodnia Odpowiedz z cytatem

Przy ulicy Marynarzy otwarto wczoraj nową przychodnię
"Zdrowa rodzina"
Przychodnia będzie czynna w godzinach od 8 do 18.
Jak na razie jest zatrudnionych dwu lekarzy. Można już składać deklaracje.
Już wczoraj były pierwsze przyjęcia.
Pani doktor jest lekarzem rodzinnym i przyjmuje od godziny 8 rano, a pan doktor jest internistą i przyjmuje od godziny 16.
Wszystko jest ślicznie odnowione a personel miły i uprzejmy.
Napiszcie czy już byliście w przychodni i jak byliście przyjęci.
Kiedy ja brałam deklarację do wypełnienia przy mnie brało deklaracje kilkanaście osób. Myślę więc, że jeśli lekarze będą pracowali cały dzień to kolejek nie będzie chociaż zainteresowanie jest spore.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w każdej prywatnej przychodni zapewne bedą solidnie pracować i lekarze i sądzę personel pielęgniarski.
W końcu jak ktoś jest na swoim to pracuje u siebie, a nie na 4 etaty wszędzie , gdzie sie tylko da.
Powinna taka sytuacja sprawdzić się dla mieszkańców osiedla i z pewnością rozładować przynajmniej choć trochę napięcie, które ostatnio wzrosło w temacie knurowskiej służby zdrowia.

pozdr
arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Jak w każdej prywatnej przychodni zapewne bedą solidnie pracować i lekarze i sądzę personel pielęgniarski.
W końcu jak ktoś jest na swoim to pracuje u siebie, a nie na 4 etaty wszędzie , gdzie sie tylko da.
Powinna taka sytuacja sprawdzić się dla mieszkańców osiedla i z pewnością rozładować przynajmniej choć trochę napięcie, które ostatnio wzrosło w temacie knurowskiej służby zdrowia.

pozdr
arc


Jak podawały media to lekarze przychodzili i nadal przychodzą do państwowych przychodni odpocząć i wyspać się po dyżurach w gabinetach i szpitalach prywatnych.
A więc miejmy nadzieję, że w tej przychodni lekarze potraktują nas czyli pacjentów poważnie.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotaknw



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 14

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam że od 1.04 ma być otwarta nowa przychodnia
a wie ktoś jak ci lekarze się nazywają
czy z tej przychodni bez problemu można będzie iść do naszego szpitala choćby na zastrzyk ( a nie tak jak z brackiej na dworcowej odsyłają na Bojkowską w Gliwicach)
_________________
dor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotaknw napisał:
słyszałam że od 1.04 ma być otwarta nowa przychodnia
a wie ktoś jak ci lekarze się nazywają
czy z tej przychodni bez problemu można będzie iść do naszego szpitala choćby na zastrzyk ( a nie tak jak z brackiej na dworcowej odsyłają na Bojkowską w Gliwicach)


Już o tym pisałam, że przychodnia już jest otwarta i jak przyjdziesz i wypełnisz deklarację to właściwie za kilkanaście minut zostaniesz przyjęta.
Pani doktor nazywa się Katarzyna Stożek, a pan doktor Tomasz Baron.

Młodzi, pełni entuzjazmu i chęci do pracy. Panią doktor widziałam ale ja jeszcze u niej nie byłam. Jest lekarzem rodzinnym a więc jak cała rodzina zachoruje to i mama i dzieci i babcia mogą się leczyć właśnie u niej.

A o resztę możesz zapytać sama dzwoniąc pod numer 32 3010102 to jest numer przychodni.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj żona była z synem w przychodni, bo młodemu wlazła drzazga w kciuk, igłą nie dało rady i lekarka zdecydowała się użyć skalpela - pomogło

żona już wzięła deklaracje i wszyscy sie tam przenosimy, tylko niestety kartę szczepień dostaniemy pocztą od ręki nie wydadzą, a kartoteki tylko ksero


tylko ludzie nie przenoście się, bo będą kolejki - Wink
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stożek Katarzyna



Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 4:21 pm    Temat postu: poradnia na Marynarzy Odpowiedz z cytatem

Miło mi iż państwo zainteresowani jesteście poradnią.
Założenie jest następujące. Poradnia medycyny rodzinnej usługi w ramach kontraktu z NFZ. Diagnostyka lab na miejscu od 8-11 . Zapisy telefoniczne na godzinę. Profilaktyka -badania
W ramach ogólnopolskiej akcji wczesnego wykrywania neuroblastoma (nerwiak zarodkowy rozwijający się u dzieci) 1-go maja przebadam USG wszystkie dzieci w przedziale 1-10 lat .Prosze o zapisywanie się na listę w rejestracji przy ulicy Marynarzy11.
Jestem pediatrą z 20 letnim doświadczeniem i lekarzem rodzinnym z 13 letnim doświadczeniem, mam nadzieję że spełnimy państwa oczekiwania i będziecie czuli się zaopiekowani.
Nocna pomoc dla wszystkich mieszkańców Knurowa zakontraktowana jest przez NFZ w tym
samym miejscu jak dotychczas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przebadam USG wszystkie dzieci w przedziale 1-10 lat


Wszystkie czy tylko te zdeklarowane w przychodni? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzma napisał:
Cytat:
przebadam USG wszystkie dzieci w przedziale 1-10 lat


Wszystkie czy tylko te zdeklarowane w przychodni? Smile


Chyba tylko zadeklarowani bo chyba musi być wpis do kartoteki.
Piszę chyba ale zadzwoń do przychodni i zapytaj.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Pani dr Stożek przyjmuje tylko dzieci, czy dorosłych również? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 9:01 pm    Temat postu: Re: poradnia na Marynarzy Odpowiedz z cytatem

Stożek Katarzyna napisał:

Jestem pediatrą z 20 letnim doświadczeniem i lekarzem rodzinnym z 13 letnim doświadczeniem

Ewelinka a jak myślisz czytając ten fragment?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka