Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ocena pracy radnych (RM 2010-2014)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grunt ze Sanecznik jest na znów na tapecie,nie ma to jak prawdziwa obiektywna ocena wszystkich radnych...juz mówiłem i to sie sprawdza po co zakładac nowe tematy i opisywac w nich tylko sanecznika, zróbcie sobie osobny temat: "Mój mentor Sanecznik" i tam se o nim gadajcie bo to nudne w kazdym temacie jeden chłop. On tyle na gadał ale tak w sumie to oprócz zamieszania to nic nie zrobił konkretnie. Sanecznik tylko konkretnie obiecuje i tyle wiecej nie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogo warto więc przypomnieć wyborcom drogi lolku?
Kto zasługuje wg Ciebie na wyróżnienie i przedstaw argumenty, czekamy:)

http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 9:31 am    Temat postu: Re: ocena pracy radnych(RM 2010-2014) Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Na III Kolonii radny Marek Sanecznik chciał wspólnie z Komitetem zorganizować festyn dla dzieci w parku. Miało to być połączone z wystawą starych zdjęć jakie udostępnić mieli mieszkańcy III Kolonii. Miały być zjeżdżalnie dla dzieci i poczęstunek dla dorosłych (rożno).
Wszystko bez alkoholu, pełna kultura.
W odpowiedzi urzędnik dał panu Markowi formularze do wypełnienia odnośnie organizacji imprezy masowej.
Zniechęciło to Nas .

...
Ja jednak cały czas wierzę, że już nigdy urzędnicy Nas tak nie potraktują .


Jeżeli formularze zniechęciły Radnego Marka Sanecznika to zastanawiam się jak będzie się wywiązywał z kierowania miastem bo tam tony formularzy, papierków itd. "Zniechęciło Nas" - żal.pl Brick wall

Tak, urzędnik świnia bo zamiast zażądać wypełnionego pełnego wniosku to dał pełen wachlarz formularzy, po prostu nóż się w kieszeni otwiera.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że jak P.Marek Malarz robił festyny dla dzieci na Spółdzielczej i okolicy to bez formularzy???????? Na dziko!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lolek 18.03.2014r brak reakcji i odpowiedzi z Twojej strony.
Nadal czekam na rekomendację przez Ciebie jakiegoś wybitnego radnego.

http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
czekam na rekomendację przez Ciebie jakiegoś wybitnego radnego.

braveheart, wybitny nie jest żaden, są lepsi i gorsi. Tak jak wszedzie: na kopalni, farze i w urzędzie.
Ale ty, oj ty to byś się nadawał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przecież jest tylu wspaniałych ludzi.
Ja wierzę, że trudno ot tak sobie pisać o tym, ale spróbujcie, zobaczymy co Nam wszystkim na forum z tego wyjdzie.
Zachęcam do dyskusji.
Myślę, że temat radnego Sanecznika w pewnym sensie zamkniemy.
Zauważyłem, że na czoło liderów knurowskich zaczyna się wychylać np.pan
Szafarz, radny który zauważył, że tonę węgla niesłusznie zabrano górnikom
o czym wspominano w ostatnim wydaniu PL.
Tych propozycji do dyskusji będzie na pewno więcej:)


http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart

Po pierwsze ja nie jestem fanatykiem forum i nie siedze codziennie naforum sledzac historie z życia Sanecznika, takze mozesz ządac ode mnie odp, jak bd miał czas to odp.

Po drugie najbardziej mnie wkurza jak w kazdym temacie gadamy o jednym chłopie zaraz lodówke otworze a tam Sanecznik.

Po trzecie jak dla mnie jest to facet który duzo gada a mało robi jeden wielki szum.

Po czwarte: według mnie wyrózniającym radnym, jest przewodniczacy rady ale kazdy ma prawo do swojego zdania.

P.S chodzi mi o to ze w takim temacie powinno byc jedno zdanie: "ten radny jest dobry bo, ...." a nie zas 5 stron o saneczniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i widzisz, przecież o to Nam wszystkim chodzi aby włączyć się do dyskusji.
Nie pisałbym o radnym Marku Saneczniku, gdyby mnie ciągle ludzie pytali o coś. W miarę swojej wiedzy staram się odpowiadać.
Przewodniczącego Rady znam osobiście i mam również takie odczucia jak Ty.
Byłem pod wrażeniem prowadzenia Sesji.
Wszystko było prowadzone profesjonalnie oprócz kilku drobnych rzeczy.
Jakby nie było na sali było kilkadziesiąt może osób i gdy pytał radnych czy mają jeszcze jakieś zapytania, mógł się jeszcze zapytać obecnych na sali.
Rozumiem, że czas był cenny bo to była sesja budżetowa i pilnował porządku ale zabrakło mi słów zachęty dla mieszkańców aby wyrazili swoje uwagi.

http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 6:41 pm    Temat postu: Re: ocena pracy radnych(RM 2010-2014) Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:

Na III Kolonii radny Marek Sanecznik chciał wspólnie z Komitetem zorganizować festyn dla dzieci w parku. Miało to być połączone z wystawą starych zdjęć jakie udostępnić mieli mieszkańcy III Kolonii. Miały być zjeżdżalnie dla dzieci i poczęstunek dla dorosłych (rożno).
Wszystko bez alkoholu, pełna kultura.
W odpowiedzi urzędnik dał panu Markowi formularze do wypełnienia odnośnie organizacji imprezy masowej.
Zniechęciło to Nas .

...
Ja jednak cały czas wierzę, że już nigdy urzędnicy Nas tak nie potraktują .


No to jeszcze przed wyborami jest szansa na festyn na koloniji:

Cytat:
Chcesz zdobyć kwalifikacje w zakresie organizacji imprez masowych? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych „Organizacja imprez masowych”.

http://miastoknurow.pl/31764,zrobic-wielki-event-przyjdz-szkolenie.html
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 3:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguły jestem w temacie polityki raczej bierny, ale w związku z tym, że wybory za pasem proponuję aby głoś zabrali również ludzie z osiedla.
Ciekaw jestem Waszych opinii na temat radnych np:
Dulias Przemysław, Machulik Joachim, Kurowski Henryk,

Pozdrawiam
Xander


Ps. Ostatnio w skrzynce znalazłem ulotkę wyprodukowaną na zlecenie radnego Sanecznika na temat spalarni. Ujęła mnie jego troska o część miasta w której ma powstać projekt i zaraz potem "dostałem w pysk" pytaniem: Czy p. Sanecznik tak samo gorliwie będzie walczył jeśli projekt miałby być zrealizowany np. blisko osiedla?
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Z reguły jestem w temacie polityki raczej bierny, ale w związku z tym, że wybory za pasemproponuję aby głoś zabrali również ludzie z osiedla.
Ciekaw jestem Waszych opinii na temat radnych np:
Dulias Przemysław, Machulik Joachim, Kurowski Henryk,

Pozdrawiam
Xander


Ps. Ostatnio w skrzynce znalazłem ulotkę wyprodukowaną na zlecenie radnego Sanecznika na temat spalarni. Ujęła mnie jego troska o część miasta w której ma powstać projekt i zaraz potem "dostałem w pysk" pytaniem: Czy p. Sanecznik tak samo gorliwie będzie walczył jeśli projekt miałby być zrealizowany np. blisko osiedla?


@Xander przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać.
Co do polityki wiele się wyklaruje w momencie ogłoszenia wyborów. Na pewno wiele tekstów z tego forum nabierze zupełnie innego(nowego) znaczenia.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm słusznie zauważyłaś. Szkoda tylko, że tan czas nadmiernej aktywności mija razem z ogłoszeniem wyników wyborów.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do @xander cage

Oprócz możliwości stanowienia prawa , radni mają również powinność kontrolowania ''władzy''.
Radny Marek Sanecznik z pewnością dba również o interesy wszystkich mieszkańców miasta bo jako jak na razie jedyny rozumie, że nie jest pracownikiem prezydenta tylko reprezentuje mieszkańców i będzie dbał o ich interesy.
Dodatkowa weryfikacja powstających zakładów przez zupełnie nie związanych z miastem ekspertów na pewno będzie służyć (jeśli już takie zakłady by miały powstać ) właściwemu albo dodatkowemu zweryfikowaniu różnych opinii RDOŚ , PPIS i urzędników miejskich przez Prezydenta.

http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, tylko dlaczego zawsze dowiadujemy się z nazwiska, kto co robi, w roku wyborczym?
Powiem więcej, pół roku przed wyborami.
Przypadek?
Nie sądzę...
I strzelam: to nie koniec karuzeli nazwisk.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka