Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DNI KNUROWA 2007 - 16 i 17 czerwca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm..Frontside mówicie...hehehe

Magnetofon to magnetofon Super ...

Ja chce reggae w Knurowie...a tak nawiasem czy mi się dobrze wydawało czy NKS nie grał na tym kocercie(festynie)??

Muaaaa Winterreggae w Knurowie...marzenia Dontknow


Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kathy



Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś jakis niezły filmik z Whizper'em z Dni Knurowa? Bylabym wdzięczna. Muchos gracias Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lipexengram



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 19

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
lipexengram napisał:

Xander Wizper-y i Cropla mogą sie wypowiedzieć no poprostu LUZAKI Very Happy aż się super współpracowało Very Happy.


Lipa o co ci chodzi z tym textem bo nie bardzo kumam?

BTW we wtorek postaram się sprzedać w CK pomysł na dyskotekę pod gwiazdami być może uda się to wdrożyć już w sierpniu, ale niczego nie gwarantuję, nie mniej jednak postaram sie przekonać dyrektorów do tego pomysłu.


Myślałem że gadałes z Akustykami bo naprawde dało się zaówazyć że sa Prawdziwymi luzakami i profesjonalistami:D Smile
_________________
Luźno jak u mnie w gaciach
www.cropla.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Pajak napisał:
szkoda, że miałem jeden nieprzyjemny incydent z ochroną.
pani z ochrony, gdy ludzie wzięli mnie na łapki i przerzucili przez barierkę, miała ostry dym do mnie. najwyraźniej nigdy nie była na żadnej imprezie typu Igry, gdzie jest to normalne, a wręcz wskazane Smile


Heh widzisz takie były ustalenia na odprawie przed imprezą, i tak masz szczęście ze ci nikt liścia nie sprzedał bo brałem też takie możliwości pod uwagę. Twoja osoba posłużyła za przykład i przestrogę dla innych to się natura nazywa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale Żaneta była na niejednej imprezie, ma duże doświadczenie i wie co ma robić. Po prostu trzymała się ustaleń i wytycznych (między innymi moich). Ciesz się, że nie skończyłeś jak jeden misio, który pod pretextem szukania tatusia nachalnie usiłował nam się pod scenę przedostać. Wierz mi miał znacznie gorzej. Smile

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

PS. Po koncercie rozmawiałem z Anją z Closterkeller i mówiła, że mimo stosunkowo małej publiki na ich występie atmosfera była rewelacyjna i świetnie się czuła na scenie. Podobne wrażenia odniósł wokalista Boney M.

Za taki " liście " zrobiłbym wszystko , abyś stracił koncesje !!! A może jeszcze mały wyroczek za nadużycia ??
Wypłacaj Liście na W 10 !!!! D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh Igor a Ty znowu swoje. Piszesz jakbyś nie znał realiów (a wiem, że jest inaczej Super ). Logiczne, że za samo przeskoczenie przez barierki takie coś nie będzie miało miejsca, co innego gdyby Pająk (lub ktoś inny) zaczął się stawiać, wtedy podchodziło by to pod zwykłe ŚPB i nie było by mowy o nadużyciach.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Heh Igor a Ty znowu swoje. Piszesz jakbyś nie znał realiów (a wiem, że jest inaczej Super ). Logiczne, że za samo przeskoczenie przez barierki takie coś nie będzie miało miejsca, co innego gdyby Pająk (lub ktoś inny) zaczął się stawiać, wtedy podchodziło by to pod zwykłe ŚPB i nie było by mowy o nadużyciach.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Nie wolno bić młodzieży , a stosowanie środków przymusu powinno być odpowiednie do stopnia zagrożenia Shame on you , więc stawiania się Ochronie pod to nie podciagniesz !!!! he he he to by było jak to tak pięknie ująłeś nadużycie.
Zresztą na wielu "prestiżowych " koncertach jestem nie raz świadkiem takich
" wykroczeń " ze strony tych niedzielnych Komandosów . Sam parę lat temu padłem ich ofiarą......i tylko to gdzie robię i konfrontacja z policją ( sami na swoje nieszczęście ją wezwali ) pomogło mi "w byciu " na imprze do końca.
A to , że nie jestem mściwy spowodowało , że panowie z ochrony może są w FOSIE do dziś?? I nie musieli mi zwracać za bilet he he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wolno bić młodzieży...


A jeśli młodzież po prostu szuka zaczepki (jak to miało miejsce w zeszłym roku w maju przy gwarku) ochrona ma stać biernie?

Cytat:
.... a stosowanie środków przymusu powinno być odpowiednie do stopnia zagrożenia Shame on you , więc stawiania się Ochronie pod to nie podciagniesz !!!! he he he to by było jak to tak pięknie ująłeś nadużycie.


Riposta dla Ciebie, niech będzie ART 36 ust. 1 - 4 Ustawy o ochronie osób i mienia z z dnia 22 sierpnia 1997 r oraz ART 38 w/w ustawy.
Igorku nasza służba różni sie znacznie od pracy ochrony (mimo, że to pokrewne zawody). Nie podciągaj naszych przepisów pod ochronę imprez.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szalletix napisał:
tak w nawiasie wracając do tematu koncertów w Knurowie to FRONTSIDE zagra w Knurowie już w październiku i my też tam będziemy WHIZPER he he he i czy komuś się to podoba czy nie pozdrawiam wszystkich i tych z krytyką na ty i tych co szanują różną muze. No Igor ja myśle że ORION też zagra. (akustyk inny) - buhaha


Noooo Super Nareszcie szykuje się do pożądku koncercik w Knurowie. Frontside - extra!!!! no i Orion wreszcie łaskawie się pojawi bo już myślałam że w 4 jeźdcach to był jednorazowy koncert 2 man down Szaletix czy ta impreza to pewne na 100% ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Cytat:
Nie wolno bić młodzieży...


A jeśli młodzież po prostu szuka zaczepki (jak to miało miejsce w zeszłym roku w maju przy gwarku) ochrona ma stać biernie?

Cytat:
.... a stosowanie środków przymusu powinno być odpowiednie do stopnia zagrożenia Shame on you , więc stawiania się Ochronie pod to nie podciagniesz !!!! he he he to by było jak to tak pięknie ująłeś nadużycie.


Riposta dla Ciebie, niech będzie ART 36 ust. 1 - 4 Ustawy o ochronie osób i mienia z z dnia 22 sierpnia 1997 r oraz ART 38 w/w ustawy.
Igorku nasza służba różni sie znacznie od pracy ochrony (mimo, że to pokrewne zawody). Nie podciągaj naszych przepisów pod ochronę imprez.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Broń Boże !!!!! Zadymiaczy nalezy lać !!!!! Najlepiej gdzieś z boczku , aby nikt postronny nie widział Thumbsup he he he
Ale ja tylko chciałem , abyś nie porównywał kolesia , który przeskoczy na koncercie przez barierkę ( oni nie chcą zrobić nikomu krzywdy !!! ) , a kolesiami , którzy przychodzą na różnego rodzaju imprezy plenerowe , nawalą się i szukają zadymy !!!!
A akcję przy Gwarku widziałem......i widziałem także bierność f-szy Straży Miejskiej Dontknow
Pozdr. Igorus --ORION PROPHECY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex ma tutaj rację. To że się ktoś dobrze bawi na jakimś koncercie i go poniesie nie oznacza że trzeba go odrazu wyżucać z imprezy ale *** którzy przychodzą szukać guza trzeba lać i tyle.

(Igorex co tam słychać w waszym zespole ? Może macie zamiar nagrać jakąś płytkę do posłuchania?, myślę że powinniście coś nagrać, a może coś już jest bo niewiem???? i czy gracie wogóle jakieś koncerty? w 4 jeźdźcach było naprawdę czadowo Pozdrawiam cały zespół i czekam na koncert Daria )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nikt nikogo z imprezy nie miał prikazu wyganiać. Osoba, która poleciała przez barierki miała być według rozkazu upomniana słownie i odesłana z powrotem do tłumu.

@Igorex : Akcja pod Gwarkiem była miodna. Na samą myśl o tym co mogło by się stać gdyby wymknęło się to z pod kontroli mogło by się nieco krwi przelać. Na szczęście udało się odizolować prowodyrów (jeden nawet siedzi).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria W 2 napisał:
Igorex ma tutaj rację. To że się ktoś dobrze bawi na jakimś koncercie i go poniesie nie oznacza że trzeba go odrazu wyżucać z imprezy ale *** którzy przychodzą szukać guza trzeba lać i tyle.

(Igorex co tam słychać w waszym zespole ? Może macie zamiar nagrać jakąś płytkę do posłuchania?, myślę że powinniście coś nagrać, a może coś już jest bo niewiem???? i czy gracie wogóle jakieś koncerty? w 4 jeźdźcach było naprawdę czadowo Pozdrawiam cały zespół i czekam na koncert Daria )

no....tak, nagraliśmy 3 utwórowe demo - Stasiu to już kończy miksować , zresztą wysłałem ci na ten temat posty - wejdź w swój profil tam powinnaś to mieć w swych prywatnych wiadomościach , a co do koncertów będzie tego dość sporo...G-ce , Chorzów i może jeszcze 4 jeżdźcy- kapelki z którymi będziemy grać "u nich " chcą też się pokazać u nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka