Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska Grupa Tuningowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do hond, to te auta wlasnie slyna z "kochania"wysokich obrotow, one sie czuja wtedy jak ryba w wodzie. auta i silniki nie do zdarcia... honda civic szczegolnie 5 generacji jest na tyle fajna, ze naprawde nie uwazam, ze potrzebne sa jakies dziwne korekty nadwozia,zreszta jak to mowia... Boga i japonczykow sie nie poprawia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honda najlepiej wygląda po małym JDMie w klasycznym stylu - dla osób nie kojarzących mały filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=3QHNWJLp_TI&mode=related&search=

ja się poprostu przy tym filmiku ślinie Prayer bardzo skromny wizual gleba, felga i potworek pod maską Vtec rządzi Prayer u mnie pod maską zawita już we wrześniu, i wtedy może wreszcie wykręce jedynke w swojej klasie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b@rtu



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
no to widze, ze sporo macie tych tuningowanych fur. naliczyliscie, az jedna:) ale i tak uwazam, ze te stilo co stoi na szpitalnej jedyne co ma fajne to felgi. cala reszta to porazka, a szczegolnie tylny zderzak z tymi rurami;/ a poza tym...to dalej jest fiat.

sorki, ze tak najezdzam na was w tym temacie, ale naprawde naogladalem sie u was napinatorow, szczegolnie na parkingu cmentarza na rakoniewskiego. 1 tuningowiec wpadada jakas zakapiona bmw e36 z silnikiem 1,6 czy 1,8 i mysli, ze jest bogiem. a prawda jest taka, ze zdymilbym jego "tuning" na kazdym biegu w moim combi. to co ja widze na waszych ulicach, okreslilbym mianem zmian stylistycznych, ale nie tuningiem


A ty co masz do bavarek 1.6 - co ty se myslisz ze 316 nie jezdzi - spytaj Dogiego. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b@rtu napisał:
A ty co masz do bavarek 1.6 - co ty se myslisz ze 316 nie jezdzi - spytaj Dogiego. pozdro
nic nie mam...zawsze lubilem klank padajacych popychaczy zaworow:) jak bedziesz potrzebowal to daj znac. mam ich troche. a na przyszlosc BMW zaczynaja sie od 2 litrow. wszystko co ponizej to tylko jezdzi...byle jak ale jezdzi:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto oczywiście masz jak zawsze racje Wave Powiem Ci tyle że te 1.6 nie jedno 2.0 by wciągło, nie znasz tematu - nie wypowiadaj się Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
, nie znasz tematu
to moze sie sprawdzimy?? podejrzewam, ze wiem wiecej o tej bmw niz sam wlasciciel:) ktory to rok? pewnie jeszcze na pasku Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyto napisał:
Cytat:
podejrzewam, ze wiem wiecej o tej bmw niz sam wlasciciel:)

no to moze o mojej tez wiesz wiecej niz Ja skoro taki doinformowany jestes w temacie Bavarek Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to m43 już na łańcuszku zdaje się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matiii25 napisał:
no to moze o mojej tez wiesz wiecej niz Ja skoro taki doinformowany jestes w temacie Bavarek Prayer
hehe a co chcesz wiedziec??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto a jak chcesz się sprawdzić to chętnie się przejade z Tobą moim skromnym 1.5 Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
matiii25 napisał:
[b]no to moze o mojej tez wiesz wiecej niz Ja skoro taki doinformowany jestes w temacie Bavarek Prayer
hehe a co chcesz wiedziec??

Jak tak dobrze sie znasz to odpowiedz mi czy w bmw był stosowany system Dual Ram jezeli tak to w jakim modelu i pod jaka nazwa a tak w sumie to nie wioem po co to pisze bo zawsze mozna znalezc odpowiedz w internecie D'oh!
Cytat:
jest to m43 już na łańcuszku zdaje się
Tak B@rtu ma M43 i jest na łancuchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
kyto a jak chcesz się sprawdzić to chętnie się przejade z Tobą moim skromnym 1.5 Super
no wlasnie tym sie roznia wlasciciele takich aut jak moje od wlascicieli aut takich jak honda covic. sorry Verbatig ale ja nie musze nikomu nieczego udowadniac. i co wyprzedze cie a ty bedziesz mowil..."a bo on ma s4..." itd. itd. znam potencjal swojego auta i naprawde nie dzialaja na mnie takie prowokacje.

Dual Ram? kolejny prowokator? po co zadajesz pytanie skoro wiesz, ,ze odpowiedz mozna w necie znalezc? chyba tylko po to, zebym przypadkiem nie odpowiedzial z wlasnej wiedzy:) otoz nie kojarze takiego systemu w bmw, wiec chyba cos ci sie pomylilo. przynajmniej pod ta nazwa takowego nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest takie cos w bmw i okresla sie to nazwą "system DISA" posiada to tez M43 wiec nie znasz tego bmw lepiej niz własciciel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matiii25 napisał:
Jest takie cos w bmw i okresla sie to nazwą "system DISA" posiada to tez M43 wiec nie znasz tego bmw lepiej niz własciciel.
spytaj swojego kolegi ktory ci to powiedzial jeszcze raz o to lub sam sprawdz na necie. dual ram i Disa to 2 rozne sprawy(sprawdzilem na necie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam takie tematy Mr. Green

Jak tuningowac Panowie to tylko tak Wink


a zamiast 1/4 mili tylko to



Ps. Wiem ze nie jestem dobrym fotografem ale co tam Wink

Moja galeria z Rajdu Polski
http://www.dyplomowy.5o.pl/rajdy/galeria/main.php?cmd=album&var1=Rally+of+Poland+2007/&var2=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka