Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Michał Gasz - nowy solista w ekipie Piotra Rubika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warunki głosowe ma czarodziejskie, aparycję też nader tajemniczą, zadatki na wielkiego artystę, ale ta chusteczka na ogolonej głowie jest okropna i boję się, że trochę tandetna;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
ta chusteczka na ogolonej głowie jest okropna i boję się, że trochę tandetna;-)


Stawiam na to, że ta czapeczka to taki "artystyczny znak rozpoznawalny" (jak np. jak dla Wiśniewskiego czerwone włosy) Smile.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiadro_wody_na_łeb



Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ta chustka ma zakryć uszy Michała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo jego włosy albo raczej ich brak Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sosen



Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 33
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie Rubika, ale fajnie ze tworzy, nigdy mi sie nie podobał wokal Gasza, ale w tym kawałku akurat był świetny Smile zycze powodzenia.
_________________
everybody wang chung tonight
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lftor



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 31

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oddzieliłabym (prywatne) zachowania Gasza od jego wizerunku scenicznego. walory głosowe i potencjał posiada, został doceniony. wypada życzyć tylko powodzenia.

ejże czy nie przemawia przez dużą część nuta gorczyczy spowodowana zazdrością? oczywiście stawiam pytanie retoryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NKS napisał:
Rafał Drozd Smile Album zespolu Apogeum ktory najbardziej mi sie podobal jest pierwszym albumem tej oto kapeli a na vocalu... Drozd... Smile

z tymi ALBUMAMI to przesadziłeś ..... to były tylko dema Sad niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh jezeli uwazasz ze plyta demo to nie album to nazywaj sobie to inaczej Smile Dla mnie nagranie paru utrworow i zebranie ich w kupe i nazwanie jedna nazwa jest albumem ;] z rozmow z jednym czlonkiem Apogeum wiem ze tez to tak traktuje... dla mnie album nie jest plyta wydana legalnie tylko poprostu materialem
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Zło



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: z inter carsu

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
mialem okazje uczestniczyc z nim w pewnym spotkaniu zorganizowanym przez znana firme odziezowa i Gasz wygladal na jakiegos bufona ktory wszystko wie lepiej od innych. ciagle krytykowal opinie innych i poddawal pod watpliwosc rzeczowosc argumentow strony przeciwnej.


z tym sie zgodze



Admin napisał:
secundo napisał:
ta chusteczka na ogolonej głowie jest okropna i boję się, że trochę tandetna;-)


Stawiam na to, że ta czapeczka to taki "artystyczny znak rozpoznawalny" (jak np. jak dla Wiśniewskiego czerwone włosy) Smile.



Dobre porównanie.Kicz zawsze da sie po czymś rozpoznac, u jednych włosy u innych ... Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niagara



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WHEELWRIGHT dzieki za linka z Rafalem chodzilam z nim do podstawowki ale nie ten rocznikHI i ostatnio go widzialam moze 5 lat temu Bomba.A co do Michala to rzeczywiscie troche zadasany dzieciak mlody karierowicz i tyle, teraz dopiero jak z Rubikiem spiewa oj bedzie Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linki do występu podczas Top Trendy:

Psalm Konwalii

To cała prawda

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michal zaspiewal bardzo fajnie ale mnie urzekla ta slicznotka ktora z nim spiewa Psalm Konwalii... ojjj normalnie miod dla moich uszu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem tu pierwszy raz i poraza mnie knurowska zawisc, zazdrosc i brak jakichkolwiek oznak szacunku dla faceta, ktory sie tu wychowal, mieszkal posrod nas i walczy o swoje. Po prostu zyje i realizuje swoje marzenia - pelen Pasji.
Na szczescie tych chorych serdecznosci jest niewiele i mam nadzieje, ze nasze miasto jest pelne szacunku dla kogokolwiek... reszta niech sie wstydzi.

A teraz male sprostowanie:

1. Spotkanie firmy odziezowej mialo na celu stworzenie dwoch obozow. Pierwszy byl za produktami okazanymi przez przedstawicieli, drugi mial za zadanie krytykowac oraz proponowac rozwiazania innowacyjne. Bylem na tym spotkaniu i Gasz byl przedstawicielem drugiej strony. Z zadania wywiazal sie dobrze. Ocenial, krytykowal, dal kilka przykladow, wybral kilka trafnych propozycji. Taki byl cel spotkania.
Widze, ze ktos z forumowiczow nie zrozumial jego sensu i wpadl tam jak na towarzyska pogewedke za 20zl.

2. Chusta spoko pomysl. Czlowiek jest widoczny. A w tej branzy to potrzebne. Jeden sie dziarga, drugi kluje uszy, trzeci stawia irokeza, czwarty nosi zielone glany, zapuszcza brode w wieku 18 lat, kobiety wieszaja cuda na pepku, ktos meczy brwi obroza, kolejny farbuje grzywke, a przyklady mozna mnozyc i mnozyc... a czy to kicz to pojecie wzgledne. Niestety odwieczny problem Polski, jezeli cos jest inne jest chore - brak tolerancji i szacunku wobec wyborow. Dajcie ludziom spokoj...jezeli jest im tak dobrze - to dobrze (ich zycie).

Co do Michala... ma pewnie swoich stylistow i ludzi odpowiedzialnych za prezencje sceniczna. W projektach telewizyjnych za caloksztalt odpowiada ogromna produkcja, ktora musi zezwolic na cudenka noszone tu i owdzie. Jezeli ma chuste - super. jest przez to oryginalny, widoczny i wyroznia sie z tlumu. Scena gosci ludzi kolorowych, rzucajacych sie w oczy i sluch. Takie sa prawa swiata artystycznego.

Pamietajcie, Gasz reprezentuje nasze miasto. Nigdy nie wstydzil sie swojego pochodzenia. Pamieta o korzeniach. O Was.

A na koniec.

Drodzy cynicy i sceptyczni pelni kompleksow i zawisci... troche wiecej szacunku dla sztuki i ich reprezentantow. Sa pracowici, plodni - wszystko ma zwiazek z magiczna wyobraznia. Oni sa tworczy. Kochaja zycie.


Zycze zdrowia. Pozdrowienia dla wszystkich! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widac nie umiesz czytac ze zrozumieniem. jesli tekst o zawisci jest do mnie to zobacz ze zaznaczylem ze go nie znam takie jest tylko moje pierwsze wrazenie.

poza tym czym innym jest rzeczowo przedstawiac argumenty a czym innym wysmiewac ludzi. chyba nie takie mial zadanie? mozna przeciez rzeczowo przedstawic swoje poglady nie urazajac innych osob. no ale skoro uwazasz ze bylem tam dla 20zl to jestes w duzym bledzie. bo wypowiadac mial sie o odziezy a nie o gustach innych uczestnikow. no ale tego tez pewnie nie znasz "o gustach sie nie dyskutuje".

kompleksy zauwazam jednak u Ciebie. bo wygladasz jakbys mial kompleks mniejszosci. ja nie uwazam sie ani za lepszego ani za gorszego. ciesze sie ze ktos z Knurowa osiaga sukcesy ale Tobie ciezko to zauwazyc. wyciagasz jedno zdanie z 10 pozytywnych jakie o nim wypowiedzialem. ogarnij sie prosze bo to smiesznie wyglada. nikt tu po nim nie jedzie i wiekszosc komentarzy jest pozytywnych. to ze jest Twoim kumplem nie znaczy ze nie mozna go krytykowac.

jesli dla Ciebie jakakolwiek krytyka jest oznakiem kompleksow to gratuluje pomyslu na zycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj strasznie Cie kolego zabolalo... i to konkretnie.

"Prawda w oczy kole" Smile

Po pierwsze nie kieruje tego w Twoja strone, tylko generalnie.

Po drugie nie jestem jego kolega, tylko znajoma twarza z tego samego miasta.

Po trzecie: Gasz nikogo nie wysmiewal, nie obrazal, nie wytykal bledow. Nie mial do tego podstaw. Zachowal sie z klasa ARGUMENTUJAC swoje uwagi i uwagi obozu, ktory reprezentowal. Mam dobra pamiec (a bylo to kilka lat temu).

Po czwarte, ja otrzymalem za spotkanie 20zl

Po piate... nie denerwuj sie tak. Zlosc Cie pozera. Wiecej Pogody Ducha.

SMILE! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka