Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont ul. Koziełka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:11 pm    Temat postu: Remont ul. Koziełka Odpowiedz z cytatem

Panie Prezydencie... Mam do Pana pytanie... A w zasadzie to kilka pytań. Wiem, że pewnie i tak Pan tego nie przeczyta, ale może Pańskie ludziki to przeczytają i łaskawie Panu doniosą... A nawet jak nie to mam ogromną nadzieję, że przyszli i obecni wyborcy to przeczytają i podejmą odpowiednią decyzję...

Mianowicie, Panie Prezydencie, kiedy będzie można NORMALNIE przejechać przez ulicę Koziełka???????
Kiedy będzie można NORMALNIE wyjść z klatki i przejść przez ulicę Koziełka?????
Kiedy będzie można NORMALNIE wyjść na drugą stronę ulicy Koziełka do sklepu??????
Kiedy nasze dzieci będą mogły NORMALNIE wyjść na dwór i się bawić?????
Kto zwróci nam pieniądze za uszkodzone podwozia naszych samochodów????? Które dzięki naszemu wspaniałemu miastu i ludziom w nim zarządzającym po ponad roku jeżdżenia po ulicy, przepraszam po wykopach na Koziełka bo ulicą tego nazwać nie można, podwozia mają jak 20 letnie wraki!!!!

Kto nam zwróci nerwy za codzienne użeranie się z brudem i kurzem ????? Kto? Bo napewno nie Pan!!!!

Panie Prezydencie, może Pan nie wie, ale nie żyjemy już w Średniowieczu!!!!! Mamy XXI wiek do cholery!!!!
I Zapewniam Pana, że w najbliższym czasie wojny nie będzie!!! Tak nie będzie! Można bez problemu położyć asfalt na ulicy Koziełka, bo czołgi tędy jeździć puki co nie będą!!!

Panie Prezydencie, za przeproszeniem rzygać się już chce tym syfem co nam tu miasto urządziło!!!! Ciągle tylko syf i brud!!!!!
Knurowa już za niedługo nie będzie można nazwać miastem bo jeszcze ubliżymy nazwie MIASTO!!!
Nawet były prezydent Kowol nam takiego świństwa nie zrobił jak obecna władza Knurowa!!
Jeju jakbym tylko wiedział, czy mam szansę to już jutro zakładam sprawę miastu o szkody w moim samochodzie!!! Nawet pod blok się nie da dojechać bo tak pięknie "robotnicy" zasypują codziennie dziury które odkopują!!! Oczywiście jak pracują bo przez większość czasu tu się NIC NIE DZIEJE!!!
Z KLATKI NA ULICĘ NIE DA SIĘ DOJŚĆ BO CHODNIK ŚCIĄGNIĘTY I ROZKOPANE JEST, BUTY ZOSTAJĄ W TYM SYFIE!!!! Przecież gdzie nie gdzie zwierzęta mają lepsze warunki niż panują na ulicy KOZIEŁKA i dookoła!!!
Znajomi z innych miast śmieją się i nie dowierzają bo takie rzeczy gdzieś indziej są zwyczajnie NIE MOŻLIWE!!!!
I tak już grubo ponad rok!!!!!
Nic tylko telewizję zwołać i pokazać jak to władze się o nas troszczą...
No ale Pan tu przecież nie mieszka to co Pana to obchodzi, prawda??

Wie Pan jakie jest teraz moje marzenie??? Jedyne o czym marzę i życzę tego Panu z całego serca aby pod Pana wieżowcem jeżeli Pan tam dalej mieszka albo pod Pana domem też tak ładnie porozkopywali i udawali, że coś robią!!! I tak przez rok żeby Pan nie mógł NORMALNIE dojść do samochodu... Żeby Pana wnuki nie miały się gdzie bawić bo wszystko do okoła rozkopane!!!! Niczego tak nie pragnę jak tego!!!
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Andriu



Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 97

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Nasze lokalne słońce peru...już nie mieszka w wieżowcu.....domniemam bo już nie podjeżdża szofer.
Tak szczerze to podziwiam cierpliwość mieszkańców ul.Koziełka
Czasem tam przejeżdżam i piiiiiiii...piiii...piii
Władza ma was w .......
Gdyby taka sytuacja miał miejsce pomiędzy blokami....blekersi dawno by zablokowali urząd miasta.
A nasz najjaśniejszy zrobił by wszystko by to zmienić, bo wie że to dzięki blokersom jest na stołku.
Zaraz jego wazeliniarze tak licznie wypowiadający się na forum powiedzą że to kwestia pieniędzy i że to sprawa wodociągów i firmy która wygrała prztarg- bo była najtańsza...a nie gwarantowała należycie prowadzonych prac..itp...
Ale kurna kto tu sprawuje władzę....do kogo należy spółka wodociągi.....
ale to trzeba mieć ja..a by potrząsnąć swoimi podwładnymi...
A może by tak jakaś akcja "popierająca" i "dziękująca" naszym włodarzą miasta...
Pozdrawiam.
Andriu blokers z Merkur....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cierpliwość cierpliwością... Ale to już jest paranoja... Ja rozumiem, że są remonty, że sie robi kanalizację, ale w XXI wieku w KAŻDYM mieście wykonuje się to w sposób cywilizowany!!!!

Władza nie tylko ma nas w ... ale ma też z nas pewnie super zabawę...
Taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca na osiedlu, czy na większym skupisku bloków bo tak jak piszesz, mogło by baaardzo dużo głosów ubyć z urn przeznaczonych na naszego wszechmogącego władcę...
A głosy przy ulicy KOZIEŁKA to nie jest nawet 1/50 wszystkich możliwych do zdobycia głosów...
Panie Prezydencie jest to wstyd wstyd i jeszcze wstyd!!!

A to, ze przetarg był taki, że wodociągi, że brak pieniędzy to do mnie zwyczajnie nie trafia!!!!!!!!!!! To nie są żadne argumenty!!!!!! Bo przy przetargu są jakieś procedury i firma która daje najmniejszą stawkę zgadza się na takie same warunki jak firma która daje największą!
Jak mi zabraknie pieniędzy na czynsz to ich to g... obchodzi! Zapłacić i tak muszę!!!

Bardzo chętnie bym się przeszedł na taką akcję "dziękującą" naszym lokalnym władzą za wszystkie dobra jakie spotykają Knurów :/
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 5:38 pm    Temat postu: remont ul.Koziełka Odpowiedz z cytatem

Niestety za chwilę znów nam wszystko rozkopią tak jak na koloniji tak i na ul.Koziełka ,tylko ,że Wy jesteście w nieco innej sytuacji nie udało się ściągnąć pieniędzy z ''schetynówek''na Aleję Piastów w Szczygłowicach ,wadium zostało w puli więc jest duża szansa na inwestycję ze ''schetynówek ''na ulicę Koziełka,stąd ta akcja zbierania starych zdjęć itd.Zarządzający miastem nie sądzili na pewno, że skala problemów wyskakujących na Starym Knurowie będzie aż tak duża i niezadowolenie społeczne ,dlatego warto o tym pisać i przypominać im o tym bo już powstają pewne ruchy w mieście i proces ten będzie już nieodwracalny do czasu jak nie nastąpią inwestycje.
Link
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcryb1



Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 16
Skąd: boczna koziełka

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takjakby jestem w temacie fizycznie, to pomyślałem niech sie z innych miast też dowiedzą iiiii Wkleiłem linka na facebooka

Pozdrawiam cierpiliwych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam się dziwię, że są jeszcze JACYŚ CIERPLIWI....
Dobrze, że wkleiłeś, bo trzeba ten temat nagłaśniać gdzie tylko się da....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinni przyznać laur knurowa drodze a raczej ziemi tej ziemi Super
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tam mieszkam i już dłużej nie wytrzymam. Nawet SUV żony nie jest w stanie normalnie tamtędy jeździć. Zawieszenie stuka jak cholera. Wybieram się do serwisu ale boję się wyceny bo to pewnie nie są tanie rzeczy.
Przedłużenie Jęczmiennej do Koziełka połatała firma, która robi kanalizację ale przecież przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac już wtedy się tamtędy jechać nie dało a nie mówię o spacerze bo ciągle staw skokowy wykręcałem.
Rozj....bali cały Knurów jakby nie można robić tego odcinkami od początku do końca. To jest jakaś paranoja. WIELKIE ZERO ORGANIZACYJNE.
Jestem ciekaw czy na ulicy Różanej, Kwiatowej i Stokrotki prace związane z przyłączem kanalizacji będą też się tak ślimaczyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie może jakiś POZEW ZBIOROWY od mieszkańców, użytkowników tej drogi????
Może weźmiemy w końcu się postawimy naszej władzy w większej grupie co???
Może jest jakiś prawnik który by się tym zainteresował i nam pomógł????
Bo dokąd będziemy siedzieć cicho dotąd będą mieć nas w du...
A za uszkodzone samochody nikt nam pieniędzy nie zwróci!!!!

I nie chodzi mi tutaj o rozmowy bo już mi się rzygać chcę stwierdzeniami, że to wodociągi zawaliły, że kasy nie ma. Jak nie ma to na h... w ogóle się do roboty biorą???
Trzeba od razu i radykalnie.
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yousty



Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 113
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez jestem meszkanka ul.kozielka. tu sie caly rok cos dzieje ale efektow nie ma. moje auto spisalam juz na straty od meza tez juz ledwo zipi na tych dziurach. masakra jakas!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem apeluje do wszystkich posiadaczy samochodów o zorganizowanie się i o pozew zbiorowy przeciwko miastu/wykonawcy!!! Zrzucimy razem na prawnika i wytoczymy im proces za uszkodzone samochody!!
Ładnie im podziękujemy za to ŚREDNIOWIECZE co nam zgotowali!!!
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro przejadę się autem i zrobię film, potem wrzucę go do sieci.
Jeżeli chodzi o pozew to jestem za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj kiedyś był chodnik... Ale co zrobili??? Rozkopali i zwyczajnie zasypali to ziemią!!! Jak człowiek chce dojść do ulicy to po kolana w błocie!!!






Jeżeli ktoś już rozpoczął akcje na FB to może te zdjęcia udostępnić!
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 12:03 pm    Temat postu: remont ul.Koziełka Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie jest już na FB:)Dobrze, że napisałeś ,że był tam kiedyś chodnik.Na Starym Knurowie nikt nigdy się tym nie przejmował,chodniki to jedynie powstawały na osiedlu.Ludzie tutaj na miarę możliwości robili sobie sami jakieś dojścia do domów bo jak tu wyjść powiedzmy do kościoła w eleganckich ,czystych butach kiedy w deszczowe i śnieżne dni jest pełno błota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartie



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 81

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent nawet jak przeczyta to i tak nic nie zrobi.
Przeciez do nowych wyborow jeszcze daleko.

Przed wyborami trzeba prosic.

POczekajcie troche i dajcie sobie na wstrzymanie.

Przeciez to POlska, kraj miodem plynacy ...

A moze to szambo ? Podobny kolor... hmmm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka