Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Referendum - likwidacja Straży Miejskiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
arc napisał:

To może ktoś w końcu poda rzeczowe powody konieczności likwidacji
Arc


Czemu zadajesz takie pytania skoro na kierowane pytania do Ciebie nie umiesz udzielić odpowiedzi????

Powodów likwidacji padło tutaj sporo odnośnie SM w Knurowie. Ale widocznie nie dostrzegasz....

Pytania do Ciebie też były kierowane ale jak widać zamilkłeś i nagle ( bo pewnie ktoś zapomniał już o co pytał ) się pojawiasz...

Więc ja Ci przypomnę:

Rad napisał:
Arc jeżeli uważasz, że w naszym mieście SM działa wzorcowo, wymień proszę sukcesy(nie muszą być spektakularne). Stróże porządku? - proszę podaj konkretne przykłady.



No to słuchamy Smile


To proponuję zapoznać się od początku z wątkiem i prześledzić tok rozmowy. Ja nie mam wglądu w książkę wyjść interwencji i załatwionych lub nie spraw przez SM. Więc jakiego sposobu oczekujesz ode mnie przytaczania sukcesów.
Dbają o porządek, konwojują dokumenty i pieniądze, asystują w sytuacjach wymagających obecności stróżów prawa, gdzie policja nie ma czasu zająć się pospolitymi sprawami, kontrolują akweny, pustostany itp.

Definitywnie NIE POWINNI angażować się w tematy związane z fotoradarami i kontrolami prędkości na ulicach, ponieważ uważam że to nie ich rola. Ale nie mnie o tym decydować

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja śledzę od początku wątek i rozwala to iż jak ktoś Ci już parę stron wcześniej podał przykłady gdzie oczekiwał pomocy SM i jej nie otrzymał a Ty wyskakujesz z pytaniem czy ktoś w końcu poda powody... :/

Mi to akurat wsio ryba czy SM jest czy jej nie ma. Bo niezależnie czy oni są czy nie to chleb nie stanieje, benzyna również.
Ale patrzę na temat obiektywnie i widzę, że przeciwnicy SM umieją podać powody za likwidacją... Ale obrońcy SM już nie potrafią...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie widzisz uparcie, chociaż obiektywnie czytasz watek. Podałem powyżej kilka powodów dla których moim zdaniem należy dać spokój tej formacji w naszym mieście.
Poza tym nie mnie jest oceniać , powód dla którego brak było podjęcia interwencji przez SM. Kilka razy zdarzyło mi się korzystać i zgłaszać nieprawidłowości i zagrożenia i za każdym razem patrol się znajdował . Więc obiektywnie stwierdzam, że są , jak są potrzebni.
Poczytaj czasami nasz lokalny periodyk , zapewniam że również znajdziesz artykuły z ich udziałem.
Osobiście miałem przyjemność brać udział w akcji kontroli akwenów wodnych, gdzie i SM i WOPR, współdziałało ze sobą. Dzikie wysypiska, naruszenia ciszy nocnej, dewastacje ...
Cóż jeszcze za przykładów oczekujesz.
Może powinno się z tym pytaniem zwrócić do Prezydenta, który jest głównym przełożonym SM i skoro jest taka wola ludu, przedstawienie oficjalnego sprawozdania SM z ich działalności, jakieś statystyki co do interwencji, a nie napędzanie koniunktury, bo zima i nie ma co robić.
Jak komuś zależy na przekopiowywaniu wątków i wzbudzanie nie potrzebnej krytyki w związku z planowanym ustawieniem fotoradarów po mieście, to chyba jest to jakiś sposób, chociaż raczej mało atrakcyjny.
Jak już wspomniałem , moim zdaniem SM powinna trzymać się z daleka od takich akcji. Jest im to nie potrzebne, a sądzę że zajęć w innych tematach mają wystarczająco.
Chyba , że ....


Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
No i nie widzisz uparcie, chociaż obiektywnie czytasz watek. Podałem powyżej kilka powodów dla których moim zdaniem należy dać spokój tej formacji w naszym mieście.
Arc


Owszem podałeś ale jak sam przyznałeś w poście wyżej i w tym ostatnim Smile
Wcześniej to Ty uparcie nic nie pisałeś aż Cię do tego zmusiłem Razz heheh

Ja akurat tak samo zgadzam się z Twoimi argumentami jak i z argumentami innych. Tzn z Twoimi zgadzam się teraz po ostatnich Twoich dwóch postach Wink

A co do fotoradarów to mi osobiście to lotto czy one będą stały czy nie. Tak samo nie obchodzi mnie to czy będą w zarządzaniu SM czy Policji. Jak wyżej wspomnialem żywność przez to nie stanieje ani benzyna a to obecnie są większe problemy niż wyżej wymieniony.
Ode mnie złotówki nikt nie dostanie za zdjęcie bo mi go nie zrobią...
Trzeba być skończonym kretynem, żeby dostać mandat za zdjęcie z fotoradaru skoro każdy w Knurowie i z Knurowa wie gdzie one będą stały oraz będą że tak powiem oznakowane oczoje...nymi znakami Smile

Tyle ode mnie
Aczkolwiek śledzę wątek z zainteresowaniem Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I właśnie po to są strażnicy miejscy
"Źle zaparkowany samochód powodem zatrzymania i skucia kajdankami profesora przez nadgorliwych strażników miejskich."
http://www.youtube.com/watch?v=QWgwD4hIeMA

... w 3 osoby ledwo skuli jednego "dziadka". Mogli wezwać posiłki z sąsiednich miejscowości Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto obroni strażników miejskich? Mundurowi pod zmasowanym ostrzałem na Śląsku!

http://www.tvs.pl/42990,kto_obroni_straznikow_miejskich_mundurowi_pod_zmasowanym_ostrzalem_na_slasku.html
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nic z tego. Jak zwykle za mała frekwencja.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13342613,Straznicy_z_Pszczyny_zachowali_prace.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
I właśnie po to są strażnicy miejscy
"Źle zaparkowany samochód powodem zatrzymania i skucia kajdankami profesora przez nadgorliwych strażników miejskich."
http://www.youtube.com/watch?v=QWgwD4hIeMA

... w 3 osoby ledwo skuli jednego "dziadka". Mogli wezwać posiłki z sąsiednich miejscowości Mr. Green
Naprawdę???
http://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/srodmiescie/1016-23-05-2012-podrobiony-taksowkarz.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti napisał:
Knurowianin2000 napisał:
I właśnie po to są strażnicy miejscy
"Źle zaparkowany samochód powodem zatrzymania i skucia kajdankami profesora przez nadgorliwych strażników miejskich."
http://www.youtube.com/watch?v=QWgwD4hIeMA

... w 3 osoby ledwo skuli jednego "dziadka". Mogli wezwać posiłki z sąsiednich miejscowości Mr. Green
Naprawdę???
http://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/srodmiescie/1016-23-05-2012-podrobiony-taksowkarz.html
"....Fałszywy taksówkarz wpadł, bo zaparkował w strefie zakazu zatrzymywania"
No jednak na prawde. Gdyby źle nie zaparkował to by go nie złapali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśleć co by się stało gdyby go nie złapali, przecież mogło dojść do jakiejś tragedii... Mam nadzieję że bydle nikogo nie zdążyło przewieźć, a jak zdążyło to szczerze współczuję pasażerom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu nasza kochana Straż Wiejska wlepiła mandat znajomym którzy przyjechali grać koncert do Sztukaterii. I zaparkowali pod drzwiami Sztukaterii żeby nie nosić daleko całego sprzętu (potem ktoś mądry wybrukował i zrobił parking Applause ). Po wypakowaniu sprzętu i rozłożeniu okazało się że już jest świstek za wycieraczką. Chyba siedzieli w krzakach i obserwowali "dobra weszli wypisuj szybko mandat a ja sprintem pobiegnę i włożę go za wycieraczkę" szybka akcja i po wszystkim. Ku..a są tak szybcy że do GROMu dziadów powinni zatrudnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech nasza kochana sm zlikwiduje menelstwo stojace i pijace rozne trunki alkoholowe(przez caly rok) pod sklepem na puszkina tego problemu jakos nie chca zauwazyc!boja sie?
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SM chcecie likwidować, a tu przetarg na nowy samochód dla ww. Wink
http://www.knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=16290&idmp=10&r=r
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą mieli czym po hot dogi na BP jeździć Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michcio265



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 132

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywa że byłem zwolennikiem rozwiązania straży miejskiej ale poczytałem trochę i zmieniłem zdanie pod warunkiem że strażacy będą wykluczeni z fotoradarów i ogólnie motoryzacji. Jeżeli faktycznie będą kierowani do patrolowania miasta i sprawnego interweniowania to jak najbardziej. Ja miałem akurat złe doświadczenie z SM bo kiedy ktoś zablokował wjazd do mojej ulicy to nie mogłem się ich doprosić ale wmawiam sobie że mogli mieć akurat coś ważniejszego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka