Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Michał Gasz - nowy solista w ekipie Piotra Rubika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Drozd Smile Album zespolu Apogeum ktory najbardziej mi sie podobal jest pierwszym albumem tej oto kapeli a na vocalu... Drozd... Smile
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander. wyrazam tylko opinie o nim ze dla mnie jest bufonem tzn tak go wtedy odebralem. probowal z innych robic idiotow i wysmiewal ich opinie.

jego zdolnosci artystycznych nie neguje. zycze mu powodzenia bo pewnie ciezko na to wszystko pracowal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym od dwóch sezonów można oglądać Gasza w Teatrze Rozrywki w głownej roli w West Side Story.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Przed chwilą można było słuchać i oglądać Michała Gasza z Rubikiem podczas transmitowanego koncertu galowego z okazji wręczenia nagród „Teraz Polska” w TVP1. Muszę przyznać, że godnie zastąpił swojego poprzednika Przemysława Branny. Inaczej zinterpretował swoją partię głosową, śpiewał bardziej łagodnie można powiedzieć aksamitnie w porównaniu z poprzednikiem. Dla mnie Piotr Rubik jest wyróżniającym się kompozytorem muzyki współczesnej, muzyki poprzez którą być może niektórzy odkryją dla siebie walory utworów oratoryjnych: Bacha, Handla czy Haydna. Z kompozycji Rubika, do moich ulubionych należy „Strumień” z pierwszej części oratorium „Tu es Petrus”, nie zapomnę także melodii, która towarzyszyła relacjom TVP ukazującym się po śmierci papieża. Mam nadzieję, że Piotr Rubik dalej będzie się rozwijał a przy nim Michał Gasz, czego im bardzo życzę.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lipexengram



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie będe pisał bo nie chce Mi się was wszystkich''Prostować" :p Ja Mu życze powodzenia.
Jego wokal jak i on jako człowiek nigdy mi nie podpadł Smile Czyli 3mam Kciuki za Gasza.

A wracając do tematu Drozda to naprawde utalentowany koleś słyszeliśmy w "Romeo i Juli" Szkoda że jakoś mało o nim słychać w KNW.

I niestety tylko co 50 knurowianin wie co Drozd czy Gasz Robią dla naszej małej mieściny. Brick wall i Kim w ogóle są.


Pozdrawiam Ziomy Very Happy i Ziomówy Smile
_________________
Luźno jak u mnie w gaciach
www.cropla.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
no_one



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wam żal życie ściska !! ehh... ta mentalność Knurowa ;|| byle zdeptać tego, to jest lepszy od nas, czyż nie ? żałosne :/

Michał ma ogromny talent i potencjał. Jeszcze zobaczycie, On BĘDZIE KIMŚ a wtedy zaczniecie dopiero doceniać, że chłopak z Knurowa jest...

a niektórzy tu mogli by najpierw sprobować coś osiągnąć a potem krytykować !! z dupą przed kompem i bez żadnych osiągnięć to gadać jest łatwo !

proponuje także poznać człowieka zanim napiszę się o nim, ze jest "bufonem" czy coś w tym stylu...


pozdr. 4 all


Ostatnio zmieniony przez no_one dnia Czw Cze 07, 2007 8:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co tam u Droździka słychać? Widocznie jestem jak kula w LOTTO 1 z 49, który tego nie wie Dontknow

Pamiętam jak przyszedł pierwszy raz na próbę do Scholi. Wielu się zastanawiało czy to facet czy laska Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no_one napisał:
ale wam żal życie ściska !! ehh... ta mentalność Knurowa ;|| byle zdeptać tego, to jest lepszy od nas, czyż nie ? żałosne :/

Michał ma ogromny talent i potencjał. Jeszcze zobaczycie, On BĘDZIE KIMŚ a wtedy zaczniecie dopiero doceniać, że chłopak z Knurowa jest...

a niektórzy tu mogli by najpierw sprobować coś osiągnąć a potem krytykować !! z dupą przed kompem i bez żadnych osiągnięć to gadać jest łatwo !

proponuje także poznać człowieka zanim napiszę się o nim, ze jest "bufonem" czy coś w tym stylu...


pozdr. 4 all

ps. a West Side Story gorąco polecam !


ja mowie jak sie zachowal w stosunku do 15 innych osob. jesli on innych traktuje z gory to nie mow mi ze mi zal dupe sciska. moze i dla znajomych jest super czlowiekiem. ja mowie jak zachowuje sie dla nieznajomych ale to chyba zadna roznica nie? czlowiek jest czlowiekiem.. jesli dla Ciebie sukces i osiagniecia licza sie najbardziej to zycze powodzenia w zyciu. wiadomo ze jest to wazne ale chyba wazniejsze jest to jak ktos traktuje ludzi. moze i go nie znam ale wstepna opinie o nim sobie utarlem. i czlowieku kup sobie okulary w koncu bo jedziesz ze mi zal dupe sciska a nie umiesz zauwazyc ze mimo iz mam go za bufona to zycze mu POWODZENIA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
no_one napisał:
ale wam żal życie ściska !! ehh... ta mentalność Knurowa ;|| byle zdeptać tego, to jest lepszy od nas, czyż nie ? żałosne :/

Michał ma ogromny talent i potencjał. Jeszcze zobaczycie, On BĘDZIE KIMŚ a wtedy zaczniecie dopiero doceniać, że chłopak z Knurowa jest...

a niektórzy tu mogli by najpierw sprobować coś osiągnąć a potem krytykować !! z dupą przed kompem i bez żadnych osiągnięć to gadać jest łatwo !

proponuje także poznać człowieka zanim napiszę się o nim, ze jest "bufonem" czy coś w tym stylu...


pozdr. 4 all

ps. a West Side Story gorąco polecam !


ja mowie jak sie zachowal w stosunku do 15 innych osob. jesli on innych traktuje z gory to nie mow mi ze mi zal dupe sciska. moze i dla znajomych jest super czlowiekiem. ja mowie jak zachowuje sie dla nieznajomych ale to chyba zadna roznica nie? czlowiek jest czlowiekiem.. jesli dla Ciebie sukces i osiagniecia licza sie najbardziej to zycze powodzenia w zyciu. wiadomo ze jest to wazne ale chyba wazniejsze jest to jak ktos traktuje ludzi. moze i go nie znam ale wstepna opinie o nim sobie utarlem. i czlowieku kup sobie okulary w koncu bo jedziesz ze mi zal dupe sciska a nie umiesz zauwazyc ze mimo iz mam go za bufona to zycze mu POWODZENIA.




myslę że powinniśmy tutaj bardziej skupić na Jego talencie i tym co osiągnął a ograniczyc swoje animozje i prywatne opinie. Nie znam pana Michała osobiscie chociaż wydaje mi się że to syn optyka, P.Gasza (jesli tak to znam Michala z widzenia). Choc nie preferuję tego stylu muzyki to jednak nawet moje drewnianie ucho zachwycilo sie wykonaniem tej piosenki:

http://www.youtube.com/watch?v=Vm0pXaAtVtY

pozwolilo na chwilę wytchnienia i zadumy.

a reszta... IMO malo wazna
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznaje ze glosisko ma Smile ale przeciez tego nigdy nie negowalem. wybaczcie ze sie troszke obruszylem ale ktos zrobil ze mnie zawistnika Smile. moze za rok na URODZINY KNUROWA przyjedzie z Rubikiem i spolka? Smile. hehe byloby fajnie z balkonu posluchac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
przyznaje ze glosisko ma Smile ale przeciez tego nigdy nie negowalem. wybaczcie ze sie troszke obruszylem ale ktos zrobil ze mnie zawistnika Smile. moze za rok na URODZINY KNUROWA przyjedzie z Rubikiem i spolka? Smile. hehe byloby fajnie z balkonu posluchac Smile


Thumbsup

byloby ciekawie...
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Apogeum bez Michała to nie Apogeum Smile Thumbsup Fakt, ciekawie byłoby usłyszeć Rubika w naszym mieście Smile
Jacku, dzięki za linka. Super posłuchać prawdziwego głosu a nie jakichś zapowietrzonych wypłoszów,sami przyznacie? Wink Tylko żeby mi tego nikt nie porównywal do poprzedniej obsadu rubikowskiej!!!! Uwielbiam Brannego Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
A co tam u Droździka słychać?

Jak z nim ostatnio rozmawiałem to ten 'show biznes' nie jest taki piękny jak go media przedstawiają. Nie będę rozwijał tematu bo tu o Michale mamy pisać.
To kawałek z Musicalu Romeo i Julia: http://www.youtube.com/watch?v=nI__xVYL3Ao&mode=related&search=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
no_one



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
ja mowie jak sie zachowal w stosunku do 15 innych osob. jesli on innych traktuje z gory to nie mow mi ze mi zal dupe sciska. moze i dla znajomych jest super czlowiekiem. ja mowie jak zachowuje sie dla nieznajomych ale to chyba zadna roznica nie?


jest różnica, bo oceniasz go po pierwszych wrażeniach i pozorach, a jak powszechnie wiadomo "pozory mylą".

Cytat:
czlowiek jest czlowiekiem.. jesli dla Ciebie sukces i osiagniecia licza sie najbardziej to zycze powodzenia w zyciu. wiadomo ze jest to wazne ale chyba wazniejsze jest to jak ktos traktuje ludzi. moze i go nie znam ale wstepna opinie o nim sobie utarlem.


sukces i osiągnięcia nie liczą się najbardziej, ale każdy artysta tworzy dla ludzi i dlatego każdy chce mieć odbiorców swojej muzyki - to nic nienormalnego, a tym bardziej złego

Cytat:
i czlowieku kup sobie okulary w koncu bo jedziesz ze mi zal dupe sciska a nie umiesz zauwazyc ze mimo iz mam go za bufona to zycze mu POWODZENIA.


uderz w stół a nożyczki się odezwą Wink

nie pisałam personalnie do Ciebie, ale użyczyłam Twoich słów. A okularów nie potrzebuję...

i gdzie powiedziałam, że nie życzysz mu powodzenia ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje "awansu" dla Michała oraz dalszych sukcesów.

Czytając poprzednie posty naszło mnie kilka refleksji.

Rubik to artysta pokroju Michała Wiśniewskiego. Za rok nie będzie takiego "szału" na płyty Rubika i jego paki. Jego gwiazda poświeci jeszcze rok potem zacznie gasnąć.

P.S - mi się muzyka Rubika nie podoba, zupełnie nie ten styl.

Co do Gasza, dalej śpiewa tylko i wyłącznie z nakryciem głowy.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka