Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowskie kablówki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w biurze. Jakby nie patrzeć to nic się nie zmieni. Będą te same kanały w tej samej cenie. Trzeba tylko podpisać tę umowę.
Powinni nawet dorzucić jakieś nowe kanały Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też macie tak, że co jakiś czas niektóre kanały na dekoderze same się zmieniają ? Mam tu na myśli ich kolejność.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XAVERY



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 324
Skąd: Knurów/Gliwice

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie już coś więcej o ofercie Vectry ? A dokładnie interesuje mnie czy do oferty dojdą nowe kanały a szczególnie nsport Mr. Green Dancing Mr. Green (Serie A). nsport jest w ofertach Vectry na ich stronie internetowej, tylko czy to będzie dotyczyć też klientów Alma-Sat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to wątpię. Przy podpisywaniu umowy była kartka z listą kanałów. Nie było tam nic nowego. A jeszcze kilka dni temu usunięto National Geographic i na jego miejsce dali jakiś EDUSAT D'oh! Brick wall Evil or Very Mad
Trzymajcie tak dalej z Waszą "jakością".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną umowy są przepisywane w podobnym brzmieniu. Abonenci którzy teraz przepiszą umowę będą ją mieli na czas nieokreślony z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia ( i to jest PLUS wywalczony przez poprzedniego już prawie właściciela ) .
Jeżeli ktoś nie będzie zadowolony z usług VECTRY ( w co osobiście wątpię ) to będzie mógł po prostu z tym jednomiesięcznym wypowiedzeniem zrezygnować.
Wszyscy którzy podpiszą umowę później już tej jednomiesięcznej możliwości mieć nie będą.
Do końca roku będą trwały prace modernizacyjne w tym doprowadzanie do obecnego biura światłowodu dzięki któremu do sieci zostanie dostarczony sygnał cyfrowy. Tak więc jest duża ( choć nie 100% ) szansa, że nowy rok wejdziemy z jakościowo innym sygnałem w naszych telewizorach.
Potem również przyjdzie czas na pozostałe nowinki i pełną ofertę jaką teraz posiada Vectra i do tego to wszystko zmierza .

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XAVERY



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 324
Skąd: Knurów/Gliwice

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ma wyglądać jak dotychczas w Alma-Sat to ja na pewno podziękuje. Za te same pieniądze będę miał ciekawszą ofertę od platformy n
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Abonenci którzy teraz przepiszą umowę będą ją mieli na czas nieokreślony z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia ( i to jest PLUS wywalczony przez poprzedniego już prawie właściciela ) .

i to jest jedyny plus tego wszystkiego

Nie liczcie na te złote góry obiecywane przez vectre i nie zdziwcie się jak będzie mieli z nią więcej problemów niż z Alma-Sat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Snajper



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto mi powie jakim cudem mogę w Szczygłowicach na al. piastów 13, na parterze odbierać tv naziemną? Kupiłem dzisiaj antenę wewnętrzną za 100zł ze wzmacniaczem i prawie nic nie znajduje. Teraz mam jakąś kablówkę, ale ilość programów oraz jakość poraża.
Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystaw antenę na zewnątrz (np balkon) i odpowiednio ustaw a powinieneś bez większych problemów złapać około 15 kanałów. Jeśli masz dobrą antenę to może nawet kilka więcej jak uda Ci się odebrać mux3.

Możesz też poszukać jakiś wskazówek na poniższym forum:
http://telewizja-cyfrowa.com/forum/index.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktoś może adres mailowy do Vectry? Wiem, że na ich stronie jest formularz kontaktowy ale tam nie da się dodawać załączników a chcę im przesłać skan wpłaty. Nie wiem czy mają tam taki bajzel ale dwa dni temu przyszły dwie faktury do zapłaty każda na 45 złotych.Pierwsza płatna do 30 listopada a druga do 4 grudnia. Tyle tylko że ja opłacałem w biurze Alma-Sat w styczniu za cały rok z góry do 31 grudnia więc nie wiem skąd oni wytrzasnęli nagle te faktury. Przecież nie będę płacił dwa razy abonamentu. Może ktoś z was miał podobną sytuację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dostałem dwie faktury. Poza tym wysłali jakiś nowy analogowy układ programów oraz, że na przełomie listopada i grudnia przyjdzie przedstawiciel i dostarczy nowy dekoder (ale czy za darmo to już nikt nie napisał). Nie podoba mi się to w ogóle. Po co kazali przedtem kupować dekodery skoro teraz mamy niby jakieś otrzymać ?

P.S.
Dzwoniłem teraz do Vectry i wygląda to tak, że wszyscy, którzy kupili dekodery zrobili to niepotrzebnie Wink ponieważ teraz otrzymamy dekodery z Vectry i tylko na nich będzie działać telewizja Smile pieniądze wyrzucone w błoto. Spis kanałów, który został przesłany pocztą to kanały analogowe. Spis kanałów cyfrowych dostępny jest na stronie internetowej (pakiet złoty, no chyba, że ktoś wybrał inaczej):
http://www.vectra.pl/pakiety/telewizja

Czyli w skrócie mówiąc... informacja Alma-Sat, że nic się nie zmieni jest delikatnie mówiąc minięciem się z prawdą. Na szczęście można rozwiązać umowę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz tego nie rozumiem. Tzn. że kablówka z Vectry będzie działać tylko na ich dekoderach? Czyli co jak ktoś ma wbudowany w telewizorze dekoder Dvb-T albo gdzie indziej zakupiony to nie będzie miał obrazu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SYLWELINA



Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TylerDurden napisał:
Czy ma ktoś może adres mailowy do Vectry? Wiem, że na ich stronie jest formularz kontaktowy ale tam nie da się dodawać załączników a chcę im przesłać skan wpłaty. Nie wiem czy mają tam taki bajzel ale dwa dni temu przyszły dwie faktury do zapłaty każda na 45 złotych.Pierwsza płatna do 30 listopada a druga do 4 grudnia. Tyle tylko że ja opłacałem w biurze Alma-Sat w styczniu za cały rok z góry do 31 grudnia więc nie wiem skąd oni wytrzasnęli nagle te faktury. Przecież nie będę płacił dwa razy abonamentu. Może ktoś z was miał podobną sytuację?


Jestem w podobnej sytuacji, tzn.VECTRA przysłała mi bloczki do zapłaty za miesiąc , który juz opłaciłam.
Z rozmowy z Panem Zajączkowskim z ALMA SAT dowiedziałam się ,że ze strony ALMA SAT jest wszystko w porządku.
Problem jest w VECTRZE , najprawdopodobniej czyjś ludzki błąd.
W takim razie moim zdaniem najlepiej chyba szukać wyjaśnienia własnie tam.
Ja pisałam do nich na stronie VECKTRY w specjalnym formularzu i odpisali mi ,że odpowiedź dostanę w ciagu 2 dni.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez SYLWELINA dnia Pon Lis 26, 2012 8:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@TylerDurden
Vectra posiada swoje własne dekodery i tylko na nich będzie działać kablówka.
Jeżeli chodzi ci o odbieranie TV za pomocą wbudowanego dekodera to musisz mieć DVB-C+moduł CAM+karte CI ale....w przypadku Vectry nie przyda ci się to do niczego...bo Vectra tego nie obsługuje Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti, jeśli Vectra udostępniałaby same moduły sparowane z kartą to dlaczego by nie Mr. Green Dużo nowych telewizorów obsługje DVB-T DVB-S oraz DVB-C.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 30 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka