Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje nad morzem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 12:48 pm    Temat postu: Wakacje nad morzem Odpowiedz z cytatem

Cześć, na pewno dużo osób co roku wybiera się nad polskie morze. Moje pytanie związane jest właśnie z wakacjami i wyjazdem wakacyjnym. Którą miejscowość polecacie pod względem idealnego wypoczynku, atrakcji itp.

Ja osobiście słyszałem, że ciekawą miejscowością dla młodych jest Mielno. Nie miałem okazji tam być, dlatego prosiłbym o opinie osób, które już tą możliwość miały oraz polecenie ewentualnie jakiegoś noclegu i jak się przedstawiało to mniej więcej cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu przejeżdżając przez Mielno spędziliśmy tam dzień. Wg mnie za dużo ludzi....
Teraz każda miejscowośc nad polskim możem wygląda tak samo, czyli pełno straganów na głównej ulicy i pełno chińskiej tandety.
Więc warto się kierowac plażą i cenami Smile
Ja osobiście mogę polecic Sianożęty, Ustronie Morskie, Dziwnówek.
Ceny w tych miejscowościach są przystępne - podobne do naszych na Śląsku jak ni takie same, a plaże ładne piaszczyste, czyste i zadbane Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś osoba młoda to poleca Mielno z tym ze drogo np. Wstęp na dyskotekę 15 zł piwo na dyskotece 10 zł (duże 0.65) noclegi od 45 zl w góre ale to też zapomnij ze teraz coś zarezerwujesz. Ludzi na plaży bardzo dużo ale ogólnie fajnie natomiast byłem w miejscowości oddalonej odmielna o 2 km. kolo 20 minut piechotą a mianowicie Mielenko i powiem tak jak dlamnie super ceny od 25 zł w sezonie ludzi na plaży garstka. Ogólnie duży + ale to zależy co kto lubi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mielno niszczy każdego Smile To tam powstał słynny filmik "Jem zupę"

Ja jeśli chodzi o wypoczynek indywidualny nad Bałtykiem (chociaż bardziej zat. Gdańska) byłem w Gdyni (konkretnie Babie Doły - z racji uczestnictwa w Heineken Open'er Festival), to obrzeża Gdyni. Z miejsca gdzie miałem noclegi było blisko do morza. Plaża czysta, zadbana. Kilka sklepów w okolicy. Co do ceny noclegu to nie pamiętam ale to była plebania ( Smile ) i nie kojarzę, żeby proboszcz jakoś masakrycznie zdzierał z ludzi.

Potem Gdańsk a konkretniej wyspa Świbno. Również moim zdaniem rewelacja. Tam jeśli mnie pamięć nie myli płaciliśmy 35zł/os (O.W. Kalmex czy jakoś tak). Kwaterunek w domkach. Do plaży jakieś 300m przecinając las. Dużo zieleni, plaża mało zatłoczona i kilka sklepów w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sianożęty, Sarbinowo, Międzywodzie.......te 3 miejscowości polecam ja:) Z autopsji:) Mimo, że polskie morze nie jest kierunkiem szczególnie lubianym przeze mnie. Mielno? Fakt, zdominowane przez młodzież i to niekoniecznie tą porządniejsząSmile Kojarzy mi się z mnóstwem ludzi na plaży i brudem, i brzydkim zapachem publicznych toalet:( Niestety:(
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem we Władysławowie i mogę polecić jak najbardziej Smile
Tzn dokladniej Chłapowo, tak ze spokojniejsze okolice, do centrum 10 min pieszo.Zakwaterowanie na polu namiotowym zaraz przy plazy, dojazd pociagiem bezposrednio z Katowic Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również byłem we Władysławowie i polecam jak najbardziej. Mieścina trochę większa, ma kilka 'głównych' ulic z knajpkami itp, a nie tak jak w tych mniejszych wiochach jedna ulica i nic poza tym. Jak ktoś chce objechać po taniemu to można robić zakupy w biedronce i samemu gotować, jak nie to obiad typu ryba z frytkami, surówką, zupa pomidorowa i piwo to koszt 30 zł, ceny w spożywczakach jak w Knurowie. Do zabawy polecam namiot Lecha przy porcie Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katya



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam nad morzem i niestety lipa straszna.
Okropna pogoda , drogie i niepewne jedzenie , koszmarny dojazd . Chyba wybieram jednak wakacje za granicą .Nawet pomimo akcji z biurami dlatego że:
1.Nie tracę czasu na chodzenie za jedzeniem gotowanie , czekanie . ( mam wszystko czego chcę w cenie )
2.Pogoda murowana ( przez dwa tygodnie miałam trzy dni lampy )
3.Niższe koszty .
4.Lepszy transport .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówczynią: ja juz tez wolę zagraniczny wyjazd niż ryzyko nad naszym morzem:) I niech mi nikt nie mów, że nie znam swojego kraju a chwalę cudze;) Nie rusza mnie to:) Dość nazwiedzalismy Polskę wzdłuż i wszerz i przekonałam się, że jeśli morze to tylko ciepłeSmile
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka