Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy w Chorwacji
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gollop



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 95

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 1:42 pm    Temat postu: Wczasy w Chorwacji Odpowiedz z cytatem

Witam, czy wybiera się ktoś może do Chorwacji końcówką lipca, poczatkiem sierpnia? Bo poszukujemy ekipy (najlepiej z dziećmi) na wyjazd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz byłem z rodzina i znajomymi w czerwcu - ze względu na małe dzieci szukałem piaszczystych plaż i znalazłem - privlaka dzielnica mletak, normalnie piasek jak nad bałtyckim i na plazy i we wodzie, woda ciepła bo płycizna na kilkadziesiat m w glab morza, plaża dzika bez prysznicy ale dojscie jest betonowa promenada brzegiem morza

piaszczysta plaza jest tez w miejscowosci nin - tutaj piasek to już taki drobniutki żwirek, że można lepic z niego zamki, do wody tylko w butach, bo jakies porosty są blisko brzegu

jesli nie macie jeszcze jakiegos typu to polecam osrodek zaton (apartamenty, domki holenderskie, autocamp), piekna szeroka piaszczysta plaza - zadbana z prysznicami, animatorzy organizujacy zajecia i dla dorosłych i dla dzieci (mini dyskoteki - moja córka kilka razy skorzystała), restauracje, place zabaw itp. - jednym słowem super, mysmy tam jezdzili tak na kilka godzin popluskac sie w basenach (brodzik i 1,4m ze słodka wodą) do polowy czerwca za free, ale juz 15 była opłata 50 kun od auta. Za jakies 2 lata własnie tam pojedziemy na urlop.
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
despero



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 115

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie ów pęd na Chorwację. Byłem tam kilka lat temu i do teraz mam uraz psychiczny. "Plaże" i okolice wyglądają tak chamsko i przemysłowo, że brakowało mi tylko chłodni elektrowni albo stoczniowych żurawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie...

http://www.youtube.com/watch?v=mJbAKnusASQ&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salbinn



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Z bieguna Północnego

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Despero to ty chyba byłeś w stoczni a nie w Chorwacji bo ja już tam jeżdżę od 5 lat i jeszcze nigdzie nic takiego co ty opisujesz nie spotkałem a zwiedziłem Chorwacje prawie całąSmile

ps teraz jade też ale połowa sierpnia więc Gollop chyba nie zgra sie ten termin z wami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nas również ze wszystkich zagranicznych wojaży najwspanialsza Chorwacja:) A Despero po prostu był w jakiejś innej Chorwacji Applause
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafallo20



Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 61

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie despero był chyba w pracy w chorwacji i wyslalli go to jakis stoczni hehe bo plae chorwacji sa bardzo piekne a okolice cos cudownego ja rok temu byłem w miejscowosci NOVI VINODOLSKI cos pieknego:) mam nadzieje ze tam jeszce wroce:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 7:21 am    Temat postu: moze to Odpowiedz z cytatem

http://www.hrbus.pl/aktualnosci.php?news=24&wid=9&wai=&year=&back=%2Faktualnosci.php%3Fwid%3D9 tam tez mozna poplywać
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadyr



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 78

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 4:57 pm    Temat postu: PIĘKNA CHORWACJA Odpowiedz z cytatem

Jeśli w Raju ma być tak pięknie jak w Chorwacji, to się tam piszęSmile))
Rok temu byłam z rodzinką na wakacjach i polecam niżej miasteczko!!

http://www.youtube.com/watch?v=1AVy_wOPAeM&feature=related
_________________
Szczęście domaga się krótkich zdań.


— Éric-Emmanuel Schmitt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makarska - cudowna i faktycznie, jak linkuje przyrodnik Heinz Reisen organizuje wczasy w Chorwacji na 6 z plusem:) Do tego charyzmatyczny pilot Oliwier - i wczasy, jak...w raju:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jay_21



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 22

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Chorwacji a dokładnie z Makarskiej. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Plaże są z kamyczkami, ale w niczym to nie przeszkadza - leży się wygodnie - a jeśli chodzi o dziecko i chodzenie po kamyczkach to polecam buty do pływania. Ja kupiłem w Biedronce i były ok Wink Dzieciak był bardzo zadowolony i praktycznie cały czas bawił się w wodzie bo była ciepła Smile

Chorwacja jest przepiękna i tak nas urzekła, że za rok chcemy tam znowu pojechać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djzicko



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 62

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafallo20 napisał:
faktycznie despero był chyba w pracy w chorwacji i wyslalli go to jakis stoczni hehe bo plae chorwacji sa bardzo piekne a okolice cos cudownego ja rok temu byłem w miejscowosci NOVI VINODOLSKI cos pieknego:) mam nadzieje ze tam jeszce wroce:)


BYŁEM TAM W TYM ROKU ! REWELACJA ! MIASTO IDEALNE DLA RODZIN Z dziećmi choć i dorosłych i młodzieży którym nie zależy na chlaniu i imprezowaniu Wink)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika



Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

despero napisał:
Dziwi mnie ów pęd na Chorwację. Byłem tam kilka lat temu i do teraz mam uraz psychiczny. "Plaże" i okolice wyglądają tak chamsko i przemysłowo, że brakowało mi tylko chłodni elektrowni albo stoczniowych żurawi.


Zgadzam się, wreszcie jakiś głos rozsądku!!

Jest tyle pięknych ciepłych krajów, dlaczego akurat Chorwacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djzicko



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 62

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie trzeba jechać tam po 31293129391239 LAT ŚWIETLNYCH ? Komunikacja do samych miejscowosci od granicy polski to istne cudo , nie wiem gdzie są te Industrialne miejsca w Chorwacji , nie wiem gdzie ten przemysł? może ktoś was wysłał na wakacje gdzies pod elektrownie albo jakiś zakład petrochemiczny . dla mnie bomba bylem jako młodzież w 2000 roku i jako dorosły obywatle w tym roku i naprawdę dla mnie bomba


Drodzy forumowicze , tylko nie mówcie Mi słów Typu EGIPT , TURCJA ALAYNA , I Bułgaria Złote Piaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pesio



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 68

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi byli w Chorwacji i sobie bardzo chwalili, a z tego co wiem to trochę krajów już zwiedzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka