Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rewitalizacja III Kolonii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 1:17 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną nikt nie chce płacić astronomicznych czynszów do 800 PLN za 45 m kwadratowych.Miasto zamiast wyburzaniem powinno się zająć unowocześnianiem tej dzielnicy.Pieniądze no to płacimy wszyscy więc chcemy rozsądnych decyzji.Pierwszą rzecz jaką tu trzeba zrobić ogrzewanie centralne,tak trudno dogadać się z Megawatem??Już jakby się nie udało dogadać zrobić ewentualnie gazowe,ale dopiero wtedy gdyby zrobili drenaż i osuszyli budynki oraz ocieplili styropianem.Dopiero wtedy jest szansa na zrobienie dachów,naprawy belek i dopiero na koniec położenie tynków.U nas wszystko robią na odwrót,wymieniają dachy,które po sezonie grzewczym opalania węglem wyglądają jak przed wymianą,uważam to za niegospodarność za co ktoś powinien odpowiedzieć i de facto nie poprawia wyglądu dzielnicy.Apeluję więc o rozwagę o wydawanie naszych pieniędzy,dźwiganie czynszów to nie jest metoda bo już zaczynają dźwigać ,trzeba coś zrobić z tymi co nie płacą ,a jak nie będą chcieli płacić to w ich miejsce dać takich którzy od lat czekają na takie mieszkania i będą płacić.Miasto rzuciło się na wielką wodę ,takiej inwestycji jak nowa kanalizacja jeszcze nie było ,rozumiem ,że na to już brakuje pieniędzy,ale są też ludzie którzy są zagubieni i chętnie pewnie się u was zatrudnią w zamian za umorzenie części zaległości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 1:40 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Anonimem ,najlepiej się wybudować,gdybym teraz wchodził na rynek pracy to pewnie bym to zrobił,ale ja już wyszedłem praktycznie z rynku pracy i mogę co najwyżej polecić to swoim dzieciom,a ja chcę spokojnie żyć tak jak pozostali mieszkańcy koloniji a nie dźwigać bambetle na stare lata tam i ewentualnie z powrotem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim nie życzę sobie takich porównan bo nie wszyscy tam mieszkający chleja piwo i chodza do MOPS-u ,my o swój budynek i otoczenie domu musimy dbac z własnej kasy i nikt nam za darmo nie daje ,więc radze uwazac z takimi porównaniami!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@braveheart - tym razem zgadzam się z Twoim tokiem myślenia, może nie rewolucja, zrównanie z ziemią i odbudowa, ale głęboka kosmetyka i dostosowanie do standardów XXI w. Nie wiem dlaczego administracja zaczyna remonty od d*py strony.

@piotruś - nie napisałem, że wszyscy mieszkańcy Koloniji to margines i dno. Chodziło mi jedynie o to, że najbardziej to właśnie tacy ludzie, którzy niczego nie dają od siebie, mający wiecznie do całego świata pretensje będą najbardziej protestować przeciwko zmianom, bo będą się musieli dostosować do nowej rzeczywistości.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 8:04 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

Polecam miastu stworzenie programu jak skutecznie resocjalizować ludzi niepłacących czynszów bo na chwilę obecną mam wrażenie, że Ci ludzie nas wszystkich resocjalizują ,potrafią pozyskiwać zapomogi ,fanty żywnościowe nie dając nic w zamian.Są mądrzejsi od nas wszystkich a od Urzędników w szczególności ,są dostosowani do panujących warunków i po co im pracować ,czy też płacić jak i tak nie ma skutecznych narzędzi aby temu zapobiegać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu podwyżka czynszu na pewno nie mają na rewitalizacje kasy he he.I nie wszyscy chodzą do MOPS,chleją piwsko.Wystarczy wyremontować budynki na zewnątrz,naprawić dachy i cieknące rynny które się zgłasza miastu od kilku lat a miasto ma to gdzieś.A jak przychodzi ich inspektorek i mu się zgłasza ze rynny ledwo wiszą że mogą no kogoś spaść to mówi żeby go nie straszyć sądami jak się coś stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 10:07 am    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zgłosiłem do MZGLiA interwencję po wichurach.Powiedziałem, że z dachu spadł gąsior i dobrze byłoby coś z ty zrobić,a oni spytali a stało mu się coś?W tym momencie skończyła się moja interwencja:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 3:13 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

Pogotowia ratunkowego do dachówki nie wzywałem Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 6:19 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

Staramy się aby ktoś się z nami spotkał,porozmawiał na nurtujące Nas tematy,ale niestety Radni apelują o spokój ,że jest to jeszcze nic pewnego,spotkać się nie chcą ,bo kto by się chciał spotkać z patologią ,ludźmi którzy wysyłają swoje dzieci za granicę ,sami jednokrotnie tam jeżdżąc,ludźmi ,którzy potrafią zrobić coś z niczego,którzy dzielnie przerabiali swoje mieszkania za własne pieniądze i cicho siedzieli przez kilkadziesiąt lat bo wiedzieli, że w zamian nic nie dostaną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie miasto w ogóle nie jest zainteresowane spotkaniem z mieszkańcami mają nas głęboko gdzieś przecież jesteśmy patologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensacyjne wiadomości wczoraj okrazyly kolonije.

PODOBNO nasze urzedasy zbierają podpisy i szykują się do burzenia dwóch familokow przy dworcowej
(na przeciwko poczty ) a w zamian w to miejsce mają powstać bloki.

czy jest ktoś z forumowiczow co mieszka lub ma znajomego w owych budynkach?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 4:37 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

akurat mieszkam w tych domach ,ale tutaj akurat nie podejrzewam Urzędników aby im rozum odebrało,akurat coś takiego traktuję jako plotki Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 5:09 pm    Temat postu: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

słyszałem za to, że ludzi mieszkających na Sienkiewicza mają zamiar ubierać w stroje ludowe ,starsi mają witać chlebem i solą zjeżdżających z autostrady i zapraszać na obiad śląski z roladą i modrą kapustą a młodzi tacy jak Ty mają promować tańce śląskie Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla właścicieli Fordów Mondeo i Fusion dodatkowo bonkawa i kołocz na droga.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:19 pm    Temat postu: Re: Rewitalizacja III koloniji Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
a młodzi tacy jak Ty mają promować tańce śląskie Dancing

2 man down 2 man down 2 man down
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka